sylwester pomysly

sylwester pomysly

Szantaż – No Way Out – Zagrożenie ładowania

Korzystanie z zagrożeniem ładowania molestowanie dzieci, gwałt, i / lub przemocy jako narzędzia szantażu staje się coraz bardziej powszechne.

Mężczyzna i jego żona kłócili się o pieniądze. Zostali kłócą się o pieniądze, ponieważ ich najmłodsze dziecko urodziła, 9 ??lat wcześniej.

Mężczyzna przypomniał sobie swoją żonę jako oszczędny, przez pierwsze 10 lat swojego małżeństwa. Powiedział mi czasem, że był więcej niż skromny ale jej nawyki pozwoliło im zachować wszystkie rachunki opłacone, mieć konta duże oszczędności i prawie zapłacił za dużego domu.

sylwester pomysly

Ale kiedy najmłodsze dziecko urodziło się zmieniła.

„Podobnie jak dzień do nocy.” Powiedział mi. „Wynająłem żywo w gospodyni i opiekunki. To nie jest tak, jak myślałem, że zraniła dzieci. Ona po prostu się tak zimno. Dla mnie i dla dzieci.” Westchnął i zaszurał stopy. „I zaczęła wydawać pieniądze. Nie dla nas, rodziny, ale dla siebie.”

Nowy samochód co dwa lata był wielki poz. sklepy Uroda, ubrania i rzeczy takie jak obracanie temperatura na podgrzewaczy wody do najwyższych ustawieniach.

sylwester pomysly

„To kosztować uruchomić podgrzewacze wody, że wysokie i z małymi dziećmi to było po prostu zbyt gorąco.”

„Wróciłem do domu po pracy 13 godzin, jestem kierowcą. Względny było odwiedzenie nas na tydzień. Nie było ludzi działających w całym domu. Dwóch małych chłopców, 2 i 4 lat, były w moim prysznicem. I musiałem pójść do łazienki. I poszedł, a ja wstałem automatycznie spłukuje toalety. „

„Chłopcy krzyknęła. I zgrywanie dół zasłony prysznicowe i wyrwał je z prysznicem.”

„Oni krzyczeli z bólu i szoku. Trzech z nas były czerwone i pęcherze tworzące się już na naszych bodyies … Moja żona otworzyły się z trzaskiem drzwi. Rozejrzała się, spojrzał na moich spodniach i pod spodenki wokół moich kostek i uśmiechnął się. „

– autor artykułu