sylwester na promie

sylwester na promie

Informacje na temat opieki nad Cukier Szybowce

Trudno oprzeć się mały i przyjemny obecność szybowiec cukru. Są szybko zyskuje po całych Stanach Zjednoczonych, ponieważ coraz więcej ludzi patrzy się być dumnym właścicielem tego egzotycznego zwierzaka. Gdy nowi właściciele wprowadzą szybowiec do ich rodziny, są zdumieni różnicy w trosce o jeden w stosunku do innych zwierząt domowych. Te małe ssaki przynoszą godzin radości jak małe zwierzę, które nie wymaga dużo konserwacji w ogóle.

sylwester na promie

szybowce cukrowe są znane z ich dobrego zachowania i lojalności jako zwierzę domowe, mają wiele wspaniałych cech, które oddzielają ich od robota podnoszenia wspólnych zwierzęta gryzoni, takich jak chomiki, myszoskoczki lub myszy. To pomoże Ci wiedzieć, że nie są one w ogóle gryzoni, choć wyglądają podobnie do tego gatunku. Szybowiec cukru to torbacz, który pochodzi z Australii, ściśle związane z kangura i koala. Dla ich niewielkich rozmiarów mają silną poziom intelektu, zdolność uczenia się i instynktowne pragnienie więzi z ludźmi. Możesz czuć się swobodnie pozwolić szybowiec luzem w swoim domu, nie żuć na meblach, ścianach lub jakichkolwiek przedmiotów, ani nie będą starali się uciec z powodu swojej inteligencji i charakteru więzi. Zostaw je przemieszczać się i bawić się swobodnie w swoim domu, jak skakać i schodzenia z jednego miejsca do drugiego.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę najlepszy czas dnia będzie wokół szybowca cukru i dostosować swój harmonogram, a to w związku z harmonogramu. Jesteśmy normalnie aktywne, z dala od domu w czasie dziennych godzin pracy i szkoły, w przeciwieństwie do tego małego ssaka, który najprawdopodobniej będzie śpi o tej porze dnia. szybowce cukrowe są nocne ssaki z natury, co oznacza, że ??są zazwyczaj aktywne w porze nocnej, więc o tym pamiętać, kiedy zaplanować idealny czas, aby spotkać się i grać z nimi.

– autor artykułu