sylwester dla dzieci

sylwester dla dzieci

Czy Oszukiwanie If You Were na przerwie

To klasyczna linia z serialu „Przyjaciele”. Ross i Rachel zerwała i Rachel dowiaduje się, że Ross przespał się z inną kobietą. Podczas konfrontacji, Ross mówi „Ale byliśmy na przerwie!” Od tego czasu, to zdanie stało się częścią kultury popularnej. Sytuacja ta daje o sobie znać w kółko. Czym dokładnie są zasady na przerwie? Czy obaj partnerzy powinni być lojalni lub wszystkie zakłady są wyłączone?

sylwester dla dzieci

Pierwszą rzeczą, aby zrozumieć, co dokładnie należy rozumieć przez pojęcie „przerwa”. Przerwa może być w rzeczywistości „zerwać”, w którym oboje partnerzy zgadzają zadzwonić przerywa, lub może to być decyzja obu partnerów, aby trochę czasu wolnego, a potem wrócić do siebie. Dla bardziej wziąć na różnicach pomiędzy „przerw i” rozpad „kliknij tutaj.

sylwester dla dzieci

Weźmy pierwszy drugi scenariusz. Jeśli obie strony zgadzają się trochę czasu wolnego do ponownej oceny, The musi być bardzo jasne i komunikowania się, co dokładnie warunki rozpadzie są i czego oczekują od siebie nawzajem. Jest absolutnie konieczne, aby tego rodzaju komunikacji, tak że nie ma żadnych nieporozumień lub zawód miłosny. Niektóre rzeczy do przedyskutowania, jak często są obie osoby powinny skontaktować się ze sobą i oczywiście, czy nie są one dozwolone, aby zobaczyć innych ludzi. Jeśli tego rodzaju porozumienia nie zostanie osiągnięta, wówczas obaj partnerzy ponoszą winy za nie podejmowania jasnych wytycznych i powinny wziąć odpowiedzialność za konsekwencje. Na ogół jednak, ja nie polecam widząc innych ludzi na przerwie. Gdy ludzie sobie przerwę, aby zobaczyć innych ludzi, to prawie zawsze prowadzi do zakończenia związku. Jak już wspomniano, w poprzednim artykule, łamie prawie zawsze prowadzi do rozpadu.

Co zrobić, jeśli przer wa była rzeczywiście break-up, gdzie jeden lub oboje partnerzy zgodzili się nazwać zamykany.

– autor artykułu