sylwester biuro podrozy

sylwester biuro podrozy

Break Up – Radzenie sobie z samotnością w czasie wakacji

Czy po prostu zerwać z „znaczącą”? Albo s (on) był „bez znaczenia”, ale osoba, ale tak przyzwyczajeni do spędzania dużo czasu łącznie. Albo jesteś jeden, który nienawidzi bycia razem, a sezon wakacyjny wydaje się poważna katastrofa nadchodzi?

Jest tak wielu ludzi, którzy po prostu nie mogą znieść wszelkie święta, bo nie ma nikogo, aby im towarzyszyć. Ludzie myślą, że to jest upokarzające być same w czasie Bożego Narodzenia, Nowy Rok, Walentynki, ich urodzin lub innej wakacje. Zaczynają czuć się smutny i przygnębiony w czasie, gdy inni ludzie zaczynają szczęśliwe przygotowań wakacyjnych. Jeśli należysz do tej grupy (nawet jeśli nigdy nie przyzna się do siebie), to OK, aby poczuć, jak się czujesz teraz.

sylwester biuro podrozy

Istnieją jednak złe wieści i dobre wieści. Złą wiadomością jest to – gdy czujesz się źle o każdej sytuacji, inne złe sytuacje są przyciągane. Dobrą wiadomością jest to – nie ma wiele dobrych wiadomości.

1.Remember, nie jesteś sam. Wielu ludzi na całym świecie czują tak samo. Skąd mam wiedzieć? Otrzymuję tysiące listów z prośbą do mnie jak radzić sobie z samotnych świąt … Zrobiłem wiele badań … również, spędziłem kilka świąt przeze mnie podczas oglądania wielu ludzi, którzy zrobili to samo.

2.You czują się źle, bo nie wiem, prawdziwe powody dlaczego tak się dzieje. Nie martw się, dam ci jasne wytłumaczenie.

sylwester biuro podrozy

3.You będzie dowiedzieć się, jak odwrócić najbardziej samotnych razy w jeśli nie najbardziej niesamowitych, ale przynajmniej dość dobre czasy. Co będzie potrzebne jest pragnienie, aby czuć się dobrze i dobrze się bawić.

Prawdziwy powód czuć źle.

1. złe uczucie bycia samotnym nie jest o byciu samotnym sam. Chodzi o uczucie, że „nie są wystarczająco dobre, aby uzyskać firmę jakości, aby udostępnić najlepsze czasy cały rok.”

– autor artykułu