sylwester bez balu

sylwester bez balu W celu wyprodukowanej zdrowego okazu jest posiadanie odpowiedniego podejścia i techniki w tarle. Pierwszą rzeczą, hodowca musi zrobić, aby wzbogacić swoją dietę z żywymi żywności.

Oni lubią być karmione płatków ryb, granulek i tabletek, ale z większym udziałem podawania żywych pokarmów. Żywe pokarmy mogą pomóc w celu stymulowania procesu tarła. Kolor obu płci Meeka zaprezentuje pełniejsze i jaśniejszy odcień w okresie godowym im podejmowania dodatkowych cudowny. Podczas procesu zarówno Meeka będzie wyglądać na miejscu, które jest wolne od uczty, gdzie nastąpi hodowli.

sylwester bez balu

Samica może złożyć do 300 jaj na płaskiej, twardej powierzchni, które będą następnie przez samce do zapłodnienia. Zarówno rodzice będą aktywnie mieć się na baczności z ich jaj, aby chronić je przed ewentualnymi drapieżnika i jaj jedzenia ryb. Samica cierpliwie i skrupulatnie fan jaja natlenienia. Gdy położyli ich jaj wylęgają się będzie dwa do trzech dni, w zależności od temperatury wody. A to zajmie kolejne cztery dni, aby narybek do swobodnego pływania. Rodzice nadal będą brać ich narybku, dopóki nie są w stanie zadbać o siebie.

sylwester bez balu

PIELĘGNICA MEEKA jest łatwo karmić i opiekować. Bardziej, są najbardziej poszukiwane przez wielu ryb hobbystów i entuzjastów.

– autor artykułu