Oferta

Oferta

Oferta

Fajerwerki to nieodzowny element pożegnania starego roku i przywitania nowego. Któż z nas nie lubi podziwiać nieba pełnego pięknych kolorów i kształtów. Obecnie nie wyobrażamy sobie już tego święta bez wystrzelenia chociaż jednej symbolicznej fajerwerki. W naszej ofercie znajdziecie fajerwerki o różnych kształtach: chryzantema, palma, wierzba, bukiet, fale i wiele innych. Fajerwerki chryzantemy na niebie przyjmują kształt kuli o nierównej długości ramion; fajerwerki palmy posiadają kilka ramion o nieregularnej długości i przypominają liście drzewa palmowego; fajerwerki wierzby posiadają natomiast

kilkanaście ramion opadających w dół; fajerwerki bukiety wybuchają tworzą ramiona zebrane w bukiet z kulami na końcu, które wyglądają jak kwiaty; fajerwerki Pomiary hałasu na stanowisku pracy fale natomiast wybuchając tworzą kilkanaście ramion podobnej długości z kolorową kulą na końcu.

Oferowane przez nas sztuczne ognie posiadają przeróżne barwy: złote, białe, niebieskie, czerwone, zielone, fioletowe i wielobarwne. W okresie noworocznym co roku przygotowujemy specjalne pakiety fajerwerków, które zawierają produkty w najróżniejszych kolorach i kształtach. Pozwala to na przetestowanie wszystkich dostępnych u nas produktów i zagwarantowanie prawdziwego widowiska. Poza tym w naszej ofercie znajdziecie również najmocniejsze i najgłośniejsze petardy na rynku, które w przeciwieństwie do fajerwerków zapewniają przede wszystkim wrażania akustyczne, a nie wizualne. Oferujemy petardy odpalane za pomocą lontu, jak i za pomocą draski. W naszym asortymencie posiadamy wiele rodzajów petard: od niewielkich, bezpiecznych petard tzw. korsarzy, po duże modele wymagające wiedzy dotyczącej ich prawidłowego odpalania.

Ponadto oferujemy tzw. karabinki, czyli szereg niewielkich petard połączonych ze sobą. Wystarczy, że podpalimy jedną z nich, a kolejne zapalą się samoczynnie.

– autor artykułu