sylwester u szwagra

sylwester u szwagra

Dlaczego Natural Dog Food – Czy twój pies cierpi na miękkie Stołki sprawdzić ich diecie!

Komercyjnie gotowa karma ma być jedynym źródłem kalorii dla zamierzonego zwierzaka. W związku z tym, że zawiera wszystkie składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach dla swojego psa. Nadmierne uzupełnienie diety swojego psa, zwłaszcza stężone składniki pokarmowe mogą spowodować brak równowagi ważnych składników odżywczych, takich jak wapń, cynk, witaminy A, tłuszczu lub białka. Niektóre psy cierpią miękkie stolce, ze względu na wiele różnych produktów spożywczych, które oferujesz mu. Owoce i warzywa, zwłaszcza gdy są one surowe, może spowodować zmiany w mikroflory przewodu pokarmowego i osmolarności jelit.

sylwester u szwagra

Psy zazwyczaj nie są wybredni i najbardziej chętnie jedzą krokietów codziennie. Jednak wiele osób odczuwa potrzebę karmienia żywności dla ludzi do swoich psów. Powszechnie zaleca się zachować traktuje i „ludzie żywność” do 10% lub mniej w diecie. W większości przypadków, pies o normalnej jakości kału „osoby żywność” jest utrzymywana na tym poziomie lub poniżej tej diety.

Chociaż domowe naturalne karmy dla psów jest najlepsza, jak można mieć pewność, że jest wolne od środka konserwującego lub zanieczyszczających, tak rozpowszechnione w handlowej karmy dla psów, jak opisano w najnowszym wiadomościom, niektóre psy nie mogą zbyt dobrze, zwłaszcza jeśli je nakarmić ludzkie jedzenie adaptacji. Podobnie jak u ludzi, niektóre będą miały żołądki psów bardziej wrażliwe niż inne i nie dobrze dostosować się do różnych w swojej diecie. W rzeczywistości, to trwa 12 tygodni na szlaki metaboliczne być wykute w organizmie psa więc większość weterynarz zaleca, aby nie przełączyć karma często.

sylwester u szwagra

Ostateczna rekomendacja byłoby wybrać kilka potraw, które znasz nie rozstrój żołądka psa i wykorzystywać je oszczędnie Smakołyki dla swojego psa. Najlepiej jest stosować się do zaleceń biegłego psów receptur żywności jeśli przygotowują domowe jedzenie psa.

sylwester u szwagra

Ten artykuł dotyka jedynie pasemka opieki nad swoim psem. Przez wiele bardziej szczegółowych informacji, podnieś kopię Dog Food Guide Secrets książki i premie wiązek dostępnych za pośrednictwem http://www.recipes4pet.com

O autorze: Jerry Yap posiadała psy od dzieciństwa. Spędził wiele lat badania i przemawia do wielu weterynarzy na karmy dla psów. Jerry Yap obecnie posiada 4 psy w przedziale wieku od 2 lat do 14 lat. Po karma przypomina w 2007 roku udało mu badania i konsultacje na wielu weterynarzy komercyjnej karmy dla psów i jego szkodliwych zanieczyszczeń.

– autor artykułu