sylwester termy

sylwester termy

Współczesna Chicken House Designs for Modern stolarza

Starości chicken coop przebyła długą drogę w ciągu ostatnich lat, z nowoczesnymi motywami mieszania najlepsze elementy starego i nowego. Najlepszą rzeczą jest fakt, że każdy, kto może korzystać z piłka ręczna i młot będzie w stanie zbudować kurnik od podstaw. Ten artykuł podchodzi jedne z lepszych wzorów kurnika i zachęca do rozpoczęcia budowy od razu.budowa domu z bali w Krakowie

Tradycyjne Style Chicken Coop

Kurniku jest jednym z najstarszych i najbardziej popularnych projektów DIY drewna, wraz ze szklarni w stylu wiktoriańskim i dwuspadowym dachem domu psa. Najczęstszym styl coop jest tradycyjnym kurnik.

sylwester termy

Myśl dość duże, nie trzeba dużo doświadczenia, aby zbudować jeden drzewnego. Kilka sztuk traktowane sosna, sklejka, pewnego jakiegoś drutu kurczaka i jesteś tam. Jest to także dość powszechne, aby dołączyć jakąś formę biegu kurczaka do takiej konstrukcji, aby dodatkowo zabezpieczyć swoją trzodę.

Oczywiście, nie każdy potrzebuje ogromnej kurniku style chicken coop. Pozostałe projekty obejmują:

– Dom kurczaka a-frame.

– Arka kurczaka.

sylwester termy

– Mid-sized box coop.

Nowoczesne funkcje Chicken House

Chociaż można powiedzieć, że tradycyjnie urządzone kojce są bardziej estetyczne, ale na ogół nie dysponują wszelkimi praktycznymi funkcjami. Wiele nowych planów kurnik zapewniają teraz Państwu sposobów, aby kury hodowlane o wiele łatwiejsze, zaczynając od niektórych dość proste coop dodatków.

Niektóre popularne, łatwo skonstruowane cechy to:

sylwester termy

– System zbierania jaj półautomatyczny, w którym jajo spada z dowolnego gniazda, do skrzyni zewnętrznej. Oznacza to, że nie trzeba się dostać w swoje ręce brudne podczas pobierania jaj.

– Podajnik kurczaka. Może to być wykonane z drewna, albo nawet z tworzywa sztucznego pojemnika. Oznacza to, że będziesz miał tylko karmić trzodę raz w tygodniu, jak ziarno automatycznie rozwijane w obszarze wypasu.

– Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa. Ważne jest, aby chronić ptaki przed drapieżnikami i / lub złodziei. Istnieje wiele sposobów, w jaki to zrobić, takich jak kopanie swoje płoty nieco głębsze niż normalnie, i wprowadzania drutu kurczaka pod ziemią.

Aby pobrać wybór nowoczesnych wzorów kurnika, sprawdź tej stronie Chicken Coop Plany teraz.

– autor artykułu