sylwester dla studentow

sylwester dla studentow

2.Being sam ogranicza możliwych działań z wakacji w swoim umyśle.

3.Being sama na święta w sprzeczności z pewnymi wspólnymi przekonaniami społeczeństwa.

4.Being sam nie jest „to, co twoja mama i tata (wujek, najlepszy przyjaciel, nauczyciel itp) chciałby dla ciebie. Czujesz, że jeśli ktoś nie wie, to będzie rozczarowany. Dlatego na poziomie podświadomości, że jesteś większy disappointer.

5.Being sama równa się „nie są potrzebne”.

Jak włączyć „The Real przyczyn złego samopoczucia” do „rzeczywistych powodów o Feeling Good”.

1.Please zrozumieć, że jest to całkowicie twój wybór, co myśleć o byciu sam. Istnieje wiele innych możliwości. Na przykład:

sylwester dla studentow

1) jestem sam, bo jestem nudny, brzydki przegrany, a ludzie uciekają ode mnie.

lub

2) Ja jestem sam, bo wiem, że życie jest skomplikowane i niekiedy okoliczności nie są wysoce pożądane dla mnie. Rozumiem, że moja obecna sytuacja w jakimkolwiek aspekcie życia jest wynikiem mojego poprzedniego myślenia i działania. Tak, dziś jestem tu sama, ale wiem, że jestem wspaniałą osobą, którzy wolą spędzać czas przez niego / się wtedy skończyć się z kimś po prostu być.

Teraz można zrobić listę i zapisz wszystkie możliwe opcje. Po nich napisałem, myśleć o nich i wybrać jeden. Byłby to prawdziwy powód. Jeśli wybrał zły powód i myślę, że to jest całkowicie prawdziwe w Twoim przypadku, a następnie odtworzyć „grą zaufania”. Napisać bardzo dobry powód i przyjmuję prawdą jest jeden.

2.Don’t ograniczyć swoje działania, będąc sam. Można to zrobić dokładnie tak samo jak inni ludzie, którzy mają chłopaka / dziewczyny, rodziny lub bliskich znajomych. W zależności od budżetu można pójść na zakupy, zjeść, wziąć urlop, idź zobaczyć film lub zagrać. Co chcesz zrobić z „urojonej miłości swojego życia”? Idź i zrób to sam. „Ale to nie jest zabawne”, myślisz.

– autor artykułu