sylwester disco polo 2017

sylwester disco polo 2017 Wynoszą one od niemal fioletowe w kolorze czerwonawym, a czasem są nawet czerwone plamy na ciele. I zmienia kolor zależnie od ich otoczenia lub jeśli są one hodowlane! Zauważalne cechy są ciemne paskiem przez oko, długa płetwa grzbietowa i linie wokół każdej skali. Płetwa grzbietowa może mieć niebieskie zielone pionowe pasy w nim.

Normalnie żyć tylko żywność zostanie podjęta przez nich oraz w zakresie temperatur od 20 do 26 stopni Celsjusza nadaje z kryjówek świadczonych przez gęsto obsadzone akwarium. Badis zabrudzi z innymi rybami, więc jest w porządku dla zbiornika społeczności. mogą one jednak spierać się między sobą, ale uraz jest mało prawdopodobne.

sylwester disco polo 2017

Przed łącząc je do hodowli należy pamiętać (gra słów nie przeznaczonych), że jeśli kobieta jest nie większa od samca potem może być ciężko rannych przez samca. Jak Badis jest mieszkaniec jaskini następnie użyć donica na boku w gęsto obsadzonym zbiorniku hodowlanym przy 29 stopniach Celsjusza. Po jaja zostały złożone w doniczce wziąć kobietę ze zbiornika i czekać, aż jajka się wykluły się przed podjęciem mężczyzna na zewnątrz. Nakarm smażyć na infusoria.

Black Widow – Gymnocorymbus ternetzi (Rodzina: kąsaczowate) Idealnie nadaje się do akwarium społeczności czarna wdowa jest popularnym wyborem dla akwarystyka słodkowodna ryba, jest pokojowego i dopiero dorasta do 6,5 cm długości. Szczególnie źle wpływa złej jakości wody, więc wziąć pod uwagę. Należy zwracać uwagę na znaki to pływanie z głową w dół i podjąć natychmiastowe działania. Chociaż można stosować różne żywności najlepiej jest używać żywych pokarmów.

sylwester disco polo 2017

Ryba ma jasne oczy krążyły z czerwonym i zielonym błyszczącym srebrnym korpusem z pionowych ciemnych pasm. Widząc różnice między płciami nie jest łatwe, ale samica ma grubsze ciało i mężczyzna ma szerszy anal oraz przednich płetw i ostrzejsze płetwy grzbietowe.Jeden koniec zbiorniku hodowlanym powinno być gęsto sadzone i mieć także przestawne roślin wodą o temperaturze 24 stopni Celsjusza.

Jaja są porozrzucane z jakąś spada do dolnej części zbiornika, a część przylegającą do plants.Take zarówno ryby ze zbiornika natychmiast po tarle i po dwóch, trzech dniach narybek powinien pojawić. Powinny być one karmione infusoria na początek następnie mikro robakami i rozwielitki.

– autor artykułu