fajerwerki do kupienia

fajerwerki do kupienia

Co to jest bezpieczne Puppy Food

Skąd wiesz, że jeśli karmisz szczeniak szczeniak bezpieczną żywność? Zacznijmy od tego, co sprawia, że ??karma dla szczeniąt niebezpieczne.

Jedną z największych rzeczy, które mogłyby spowodować żywność szczeniak niebezpieczne jest rodzaj mięsa i stosowanych produktów ubocznych. Każdego dnia tysiące zwierząt są odłożyć na funta stosując lek o nazwie pentobarbitalu sodu. Oczywiście pentobarbitalu sodu jest silnie toksyczny, a także może wytrzymać ekstremalne temperatury. Teraz mają te wszystkie koty i psy, że trzeba coś zrobić z psem i firm spożywczych są skłonni zapłacić im za pokarm.

fajerwerki do kupienia

Po uboju zwierząt gospodarskich, aby przejść do zakładu przetwórczego do spożycia przez ludzi są części, które nie są jadalne dla nas do jedzenia. Na przykład, gdy krowa raka płuc lub jej kot wypełnione torbieli w nogę te części trzeba wyrzucić. Odpady oznaczają mniej pieniędzy, a firmy są w stanie zapłacić im niewielką ilość dla tego mięsa.

Zastanawialiście się kiedyś, co dzieje się zabić drogowego? Kill droga, która nie może być pochowany jest również sprzedawany do psich firm spożywczych.

fajerwerki do kupienia

Więc firmy dog ??food podjęcia wszystkich tych mięs, zatrute kotów i psów (trucizna nie gotować out), chore inwentarskich i rozkładających road kill i umieszcza je w kadzi renderowania gotować ją w dół, aż część pozostały do ??produkcji karmy dla psów jest brązowy proszek zwany mączka mięsna.

Zastosowanie Inną rzeczą karmy dla psów firmy w tam jedzenie jest konserwanty. W zasadzie wszystko, jedzenie, które zawiera mięso, które siedzi w temperaturze pokojowej ma konserwantów w nim inaczej mięso będzie psuć. Jednym z konserwantów, których używają w karmy dla psów zostały zakazane do spożycia przez ludzi od wielu lat, ponieważ skutki uboczne to są równoważne Agent Orange.

fajerwerki do kupienia

Istnieje wiele innych składniki karmy dla psów, które są straszne dla psów. Teraz muszę powiedzieć, że więcej badań Zrobiłem, co było naprawdę karmy dla psów bardziej przerażona stałem. Doszło do tego stopnia, że ??nawet nie był skłonny dotykać jedzenia mojego psa. Zajęło mi to około dwóch tygodni, aby faktycznie przełączyć ją na domowe jedzenie, to dużo łatwiej zrobić potem pomyślałem, że będzie. Wiem, że to straszne, biorąc pod uwagę poczucie winy musiałem za każdym razem Nalałem jedzenie w misce, ale jej stare nawyki są trudne do złamania, a nowe nawyki są jeszcze trudniejsze do wykonania.

Jeśli masz zamiar dać Homemade karmy dla psów spróbować należy najpierw zrobić swoją pracę domową. Można rzeczywiście zrobić psu więcej szkody następnie dobre, jeśli nie da mu właściwego odżywiania.

Zdobądź więcej informacji na temat bezpiecznego szczeniąt żywności.

– autor artykułu