sylwester za granica

sylwester za granica W tym przypadku, wszystkie zakłady są wyłączone. Widziałem przypadki, w których jeden z partnerów zdecydował się zerwać, a druga osoba skończyło się podpinania się z inną osobą w tygodniu lub mniej, a osoba, która lewej dowiedział się i był zdenerwowany o tym. Nie można mieć ciastko i je zjeść. Oczywiście, być może większość ludzi jest zdania, że ??jest zbyt wcześnie, aby podłączyć się z kimś innym tydzień lub miesiąc po rozpadzie związku, ale to, co jest rzeczywiste ograniczenie, gdy stają w porządku? Nie można kontrolować zachowanie innych ludzi i nie można kontrolować, jak inni reagują na rozstanie. Gdy ktoś inicjuje rozpad, a następnie jest zdenerwowany tym, co ich ex robi, to dla jednego z dwóch powodów: 1) nadal mają połączenie emocjonalne i / lub 2 rozpad był blef przeznaczone do manipulowania partnera. Tak czy inaczej, kiedy jeden z partnerów inicjuje pozostawiając, druga osoba ma prawo robić, co im się podoba, bez oskarżeń i wyroku. Jeśli „wyłącznik” chce ich partner się być wierny, nie byłoby inicjowanie przerwę w pierwszej kolejności.

sylwester za granica

Co zrobić, jeśli obie strony zgodzą się na pojednaniu po rozpadzie i jednego lub obu partnerów miał stosunków seksualnych z innymi osobami podczas przerwy? Najlepszym rozwiązaniem jest mieć politykę „nie pytaj, nie mów” w miejscu. Ogólnie rzecz biorąc, Dobrą zasadą jest, aby nigdy nie zadawać pytań, że nie może znieść, aby usłyszeć odpowiedzi. Jeśli twój partner nadal chcą, aby dowiedzieć się, co zrobiłeś, jeśli wiesz, że będzie to ich boli, nie mów im. Wiem, że wiele osób nie zgadza, ale to nie powinno być przedmiotem działalności innej osoby w każdym razie, czy to w trakcie rozpadu.

sylwester za granica

Pamiętaj, że odpowiedź na to pytanie zależy od trudnych sytuacji. Gdyby to było zerwanie z planami, aby wrócić do siebie, komunikacja jest kluczem.Jeśli to był rozpad, wszystkie zakłady są wyłączone, a żadna ze stron nie ma absolutnie żadnej odpowiedzialności wobec drugiej osoby.

– autor artykułu