sylwester mazury

sylwester mazury

„Co mogłem zrobić inaczej? Może gdybym zadzwonił na policję w tej chwili, gdy pali się na trójkę … Ustawienie na zbiorniku ciepłej wody … Dziewięć lat i trzy miesiące mojego życia nie ma. I nawet nie wiem moje dzieci. Żyłem w więzieniu terroru. boję się wokół dzieci, boją się ludzi. a przecież jestem samotny. Powiedz mi, jak ponownie zaufać. „

mojaportugalia.com/przewodnik-po-lizbonie/

Szantaż jest brzydki.

Ten człowiek przyszedł z hodowli, gdzie było jego obowiązkiem do pracy i dzieci do pozostania z matką.

sylwester mazury

Gdyby zadzwonił na policję w tej chwili, co by się stało?

Oni uwierzyli mu, ale co potem? Jakie opłaty mógł wniesione przeciwko niej?

Była oczywiście niestabilny, może po prostu hormonalna, ona zdobyć pomoc medyczną?

sylwester mazury

Poważnie, gdyby zadzwonił na policję mógł zdobyć raport incydentu pola i opłata ją nieostrożnego i zaniedbanie dziecka zagrożenia. Odwrócił się w dół podgrzewacze wody jeszcze, że rano przed wyjechał do pracy. Byłby przynajmniej zdobyć rzeczy na płycie i złożyła pozew o rozwód i zdobyć wyłączną opiekę nad dziećmi.

Przynajmniej nie miałby do czynienia z 9 lat terroru, który zrobił na żywo. Ale pewnie znalazłby inny sposób czyniąc go zapłacić.

Czy jest jakieś wyjście?

sylwester mazury

Czy szantażowany?

Udokumentować. Zapisz wszystko, co pamiętam. Pierwsze zagrożenia, pora dnia, każda rzecz i każda rzecz można zapamiętać. Jak najszybciej mieć swoje pisma notarialnie. Porozmawiać z kimś. Porozmawiaj z policjantem, powiedz im „to hipotetyczne pytanie,” powiedz im swoją historię i poprosić ich, co zrobią, jeśli to się z nimi stało.

Nie zdziw się, aby dowiedzieć się, są też www.neomedica.pl szantażowany.

– autor artykułu