sylwester aquapark

sylwester aquapark

PIELĘGNICA MEEKA – jak dbać prawidłowo dla tej Cichlid Ryby

PIELĘGNICA MEEKA sprawdź ofertę na stronie internetowej jest jednym z najstarszych ryb prowadzonego przez akwarystów ze względu na jego niezwykłe piękno i wspaniałe kolory. To jest w zasadzie ryb akwariowych z atrakcyjnym srebrnym ubarwienie z czarnymi plamami ustawieni w całej jego ciała do jego ogona. Mają charakterystyczny czerwonej barwie brzuch, co czyni je specjalnym porównaniu do innych odmian rodziny cichlidae. Ma też swoje intrygujące cechy, które jest zagrożone, gdy będzie miał tendencję do szeroko otworzy swoje skrzela wydzielać ostra odstraszyć innych ryb, który stara się odebrać swoje terytorium. Nie jest to jednak oznaka agresji Meeka rzadko atakują inne ryby z wyjątkiem okresu godowego.

sylwester aquapark

Gdy trzymane w akwariach słodkowodnych, że rozwijają się dobrze z wodą o temperaturze 26 – 28 stopni Celsjusza poziomie pH 7, który jest zbliżony do obojętnego. Meeka mogą rosnąć aż sześć cali długości. Odpowiednia wielkość zbiornika dla tej pięknej gatunków jest około 40 galonów. Wolą również miękką wodę z dużą ilością roślinności jak żywych roślin akwariowych. Paproć Java jest idealnym miejscem, aby uzyskać tego typu gatunków przyzwyczaja się do nowego siedliska. Meeka jest wspaniałą społeczność ryby tak długo, jak koledzy zbiornik nie pasuje jej usta i jest spokojny. Odpowiedni rozmiar będzie to samo z pielęgnice lub nawet większe, ale nie mniejszy. Konkretnie żyją najlepiej Corydoras sum, Boliwijski barany pielęgnic i bocja wspaniała. Odmiany te są idealne dla Meeka.

sylwester aquapark

Hodowla Cichlid Meeka jest nie tylko przyjemne, ale są znacznie nagradzanie, jak również. Ich młody narybek, gdy dobrze rozwijają się bardzo chodliwy do hobbystów. Co to jest tak niesamowite w ich hodowli jest to, że zapotrzebowanie na ich młode są bardzo rozważane przez miłośnika ryb.

– autor artykułu