sylwester agroturystyka

sylwester agroturystyka

3 Top Fish się świeżej wody w akwarium – z U do W

Trzy ryby dla swojej akwarystyka słodkowodna są opisane tutaj. Nazwy naukowe, korzystne warunki, opis kolorów, różnice płciowe i porady hodowlane są podane do góry nogami Catfish, zmienniak wielobarwny i White Cloud Mountain Minnow.

Upside Down Catfish – giętkoząb czarnobrzuchy (Rodzina: pierzastowąsowate)

sylwester agroturystyka

Jak sama nazwa opisuje ryba ta wykazuje różne postawy niż większość innych ryb zrobienia. Głównym jego pozycja jest do góry nogami, ponieważ zjada spod liści. Jego odwrotnie natura kontynuuje się jego kolor jak jego plecy ma jaśniejsze kolory i brzuch ciemniejsze kolory.

Mogą one być przechowywane w zbiorniku społeczności ale oświetlenie musi być bardzo słabe, więc wybierz swój wybór osób uważnie spełniają te szczególne kryteria. Zakres temperatury wody od 22 do 26 stopni Celsjusza jest wystarczające. Ryby te są padlinożercy, ale ich jedzenie dieta musi być zróżnicowana i składa się z wysokim udziałem substancji roślinnych.

sylwester agroturystyka

Szczególną cechą tej ryby jest obecność długich wąsów, które mogłyby podrażniać inne ryby i teraz znowu. Oko jest szczególnie duży, z tyłu jest jasnoszary z kremowym kolorze z ciemnobrązowej do czarnej nieregularnym kształcie plamienia. Brzuch ryby jest prawie czarny. Może rosnąć do około 10 cms.

Duża płetwa ogonowa jest dzielony z plamy i kolorowych odcieni na nim. Płetwa grzbietowa ma te same odcienie. Hodowla mądry nie ma zalecanych technik przekazać choć została wyhodowana w rzadkich przypadkach.

sylwester agroturystyka

Zmienniak wielobarwny – Xiphophorus variatus (Rodzina: Poeciliidae)

W związku z dużą ilością hodowli istnieje szeroka gama kolorowych odmian. Jest to bardzo popularna ryba z początkujących. To nie jest trudne do utrzymania w akwarystyka słodkowodna a nawet hodować w nim. Platys nie są wybredni, są solidne i temperatury pomiędzy 20 a 27 stopni Celsjusza, będzie dobrze.

– autor artykułu