fajerwerki darmowa wysylka

fajerwerki darmowa wysylka

3 ryb słodkowodnych, który jest wielkim akwarium – A do B

Oto trzy akwarystyka słodkowodna ryba (Anioł Ryba Badis i Black Widow) można dodać do swojego akwarium. Ich szczególne cechy charakterystyczne i wymagania akwarium są objęte: kolory, temperament, temperaturę, rozrodu i żerowania.

Anioł Ryba – Skalar (Rodzina: pielęgnicowatych) Jedna z najpiękniejszych ryb akwariowych pływa powoli i elegancko i jest idealnym miejscem dla zbiornika społeczności. Należy jednak pamiętać, że mogą one wzrosnąć do 15 cm długości, jak dorośli, więc o tym pamiętać przy obliczaniu liczby ryb w akwarium. Można je przystosować do szerokiego zakresu temperatur. Jeśli chodzi o jedzenie dać im zmiennej diety.

fajerwerki darmowa wysylka

Angel Fish posiada cienką srebrzystą owalne ciało z długimi płetwy wijąca się do tyłu. Pionowe czarne paski jechać z oka przez organizm do płetwy ogonowej. Będziesz wiedzieć, kiedy ryba jest przestraszona, jak ciemne pasy praktycznie znikają. Te paski z trudem można zobaczyć w Black Angel ryb, jak ciało jest ciemnego koloru. The Lace Anioł ma płetwy z czarną koronką wpływ na nich i ciemniejsze ciało wtedy normą. Ogon welon Anioł to kolor marmuru i ma znacznie dłuższe płetwy.

Niestety rozróżniania obu płci jest niezwykle trudne. Ale gdy dostaniesz parę i ich kolega działają one jako dobrych rodziców i pozostanie jako para. Szerokie liściach gęsto posadzone rośliny są potrzebne do zbiornika hodowlanego ze słabym oświetleniu. Po kilku dniach narybek wylęgają z lepkimi jaj. Trzeba mieć świadomość, że jaja i smażyć mogą być spożywane przez te ryby, jeśli są przerażeni – więc nie należy ich straszyć! Nakarm głodne fry z bardzo infusoria początkowo przed przejściem do mikro robakami i Artemia.

Badis – badis błękitnopłetwy (Rodzina: badisowate) Naprawdę nie ma czegoś takiego jak ostateczny kolor dla tych ryb ze względu na dużą liczbę wariantów.

– autor artykułu