fajerwerki ceny

fajerwerki ceny

Zachodnia Highland White Terrier – istotnych faktów Zrozumieć

Western Highland White Terrier, często nazywany „Westie” to rasa terier. Są one wyposażone w szorstką biały płaszcz z głębokimi oczami i spiczastymi uszami. Rasa Zakłada się, że po raz pierwszy pojawił się w 1800 roku. Zostały one pierwotnie hodowane do polowań lisy, borsuki i inne szkodniki. Te dni są częstym wyborem jako pies do towarzystwa. Atrybuty takie jak ich charakterystyczny biały płaszcz i przyjaznej naturze są rzeczy, które są rozpoznawalne. Ich przodkowie są wcześniejsze szkocki terier i Cairn Terrier i są znane zostały opracowane w Szkocji.

fajerwerki ceny

Są one uznawane za małej wielkości rasy. Standardowe wytyczne samce są 11 cali o wadze 15-20 funtów, podczas gdy samice pomiary są 10 cale o wadze 13-18 funtów. Są one znane ze swoich czuły, szczęśliwego i oddanego sposób. Na ogół są one przyjazne dla ludzi nie zostały one spełnione, a to oznacza, że ??nie nadają się jako pies ochronnej. W porównaniu ze wszystkimi innymi psami, są one okazały się dość inteligentny, i wynik równy 47. kiedy są przygotowani do zrozumienia nowych komend posłuszeństwa.

fajerwerki ceny

Nadają (głównie wtedy, gdy dzieci są starsze) jako przyjaciel rodziny, ponieważ są one dobre z dziećmi. Oni spokojnie żyć z innymi zwierzętami, jak inne psy są one podniesione z. Dbanie o ich płaszcz jest czasochłonne chore. Żądają uczciwą szczotkowania co kilka dni, a właściwą pielęgnację co 4 do 6 tygodni. Mogą być odpowiednie dla pobytu w mieszkaniu, ale miłość mający małą, dobrze ogrodzone podwórko, która daje im przestrzeń do biegania.

Są one w dużym stopniu długowieczne, podobnie jak w większości małych ras średnich i mają oczekiwaną żywotność 12-14 lat. Mogą być one narażone na zaćmę, zwichnięcie rzepki i problemów skórnych, ale ich głównym zagrożeniem dla zdrowia jest globoid leukodystrofii komórkowych.
darmowa polska telewizja online
– autor artykułu